Billboardy & Megaboardy

Od tiskovin malého formátu až po ty největší megaboardy, to vše jsme pro Vás schopni  dodat v nejkratším termínu a  v bezkonkurenční kvalitě, za přijatelné ceny. Dále nabízíme poradenství v oblasti polygrafie a velkoplošného tisku. Kontaktujte nás a dozvíte se více!

Uvádíme pár upřímných rad pro kvalitní tisk reklamních bigboardů:

1 - UMÍSTĚNÍ LOGOTYPU A PÍSMA

Je nutné brát v potaz efekt natahování billboardu vlivem vody při vylepování. Díky různým postupům vylepovacích společností, dochází na určitých plochách k odříznutí okrajové plochy tiskoviny. Proto není žádoucí používat okrajový rámec motivu slabší než 12 - 15 cm.

2 - SPOLÉHEJTE POUZE NA ODBORNÍKY

Pouze bezchybná spolupráce reklamních specialistů a tiskárny je zárukou  pro  bezchybnou tiskovinu. Svěřte Vaši zakázku i finance odborníkům a ne zprostředkovatelům, kteří omezují důmyslnost díla grafika i tiskárny.

3 - HLÍDEJTE SI KVALITU TISKOVÝCH BAREV A PAPÍRU

Všeobecně je důležité nejen výsledek krátce po vytisknutí, ale i světlostálost a barevnost tiskoviny po dobu následujicího měsíce. Tiskovina plná nežádoucích skvrn, vydřenin či stékajicích barev je spíš pro ostudu, než efektivní reklamou.

4 - VYHÝBEJTE SE NEVHODNÝM A ZASTARALÝM TECHNOLOGIÍM

Při tisku billboardů spoléhejte pouze na stroje adekvátní velikosti a kvality, určené především pro outdoorový tisk, které zaručují opravdu jemné podání rastrů a fotografickou kvalitu výsledného obrazu.

Zpět na hlavní stránku

Kontaktujte nás

Napište nám!