Další služby reklamní agentury Gift Promotion:

  • Fotografické služby na společenských akcích, večírcích, vytváření ateliérových, produktových a reklamních fotografií. Vytvořené fotografie dodáváme v elektronické podobě na CD či jiných médiích, ale i v klasické tištěné podobě. Naše služby zahrnují také následné úpravy a zpracování fotografií.
  • Nákup reklamních prostor v českých i zahraničních médiích. Připravujeme výběr vhodných médií a spotů v televizním a rozhlasovém vysílání, stejně jako prostor v tisku nebo na internetu.
  • Společenské akce, oslavy, rauty, konference, vernisáže, koncerty a večírky. Nejen, že navrhneme a zajistíme vhodné prostory odpovídající povaze akce a počtu účastníků, ale dodáme i catering, hostesky, dekorace, technické vybavení a multimediální zařízení, tlumočení i doprovodný program a moderování. Pro účastníky zajistíme v případě potřeby také ubytování účastníků a dopravu.
  • Marketingová komunikace. Pomáháme našim klientům rozvíjet své aktivity, pomáháme jim růst. Efektivitu Vašich obchodních aktivit můžeme ověřit např.: mystery shoppingem.

 

Kontaktujte nás

Napište nám!