Dárky určené k radosti

Zákazníkům poskytujeme komplexní služby. Tzn. zpracování návrhu požadovaného řešení, optimalizovaný rozpočet na náklady a naši vnitřní kontrolu kvality dodaného zboží.

  

Jsme profesionální tým zkušených pracovníků. Je za námi řada úspěšných projektu pro řadu významných firem v ČR. Jsme na reklamním trhu již více jak 12 roků.

Používáme nejmodernější technologie značení reklamních předmětů firemní grafikou. Před samotnou realizací máme sofistikovaný proces odsouhlasení realizace grafiky zákazníkem. U větších serií poskytujeme možnost vý.roby zkušebního vzorku

Grafické práce

Naše grafické studio poskytuje odborné zpracování grafických návrhů, vizualizací a samotnou realizaci prezentačních materiálů.

.

Vytváříme základní prvky pro jednotnou vizuální prezentaci osob či společností. Zaměřujeme se na návrhy a realizaci komplexní vizuální komunikace firem, zpracováváme multimediální a webové prezentace, kreativní návrhy reklamních kampaní i obaly výrobků.

.

Navrhujeme a vytváříme vizitky, inzerci, polepy automobilů, etikety a formuláře, billboardy, potisky textilií a 3D předměty. Nabízíme komplexní zpracování produktových katalogů a zajístíme Vám komplexní tiskovou produkci za výhodné ceny.

Nabízíme Vám i možnost externích grafických služeb za velmi příznivé ceny.

.

Tisková produkce

Zajišťujeme komplexní polygrafické služby - ofsetový, rotační tisk, sítotisk, flexotisk, hlubotisk. Zajistíme Vám tisk všech formátů a barevností.

Na základě vybraných parametrů, jako jsou technologie, kvalita, termín, objem a podobně, vybíráme pro každou zakázku nejvhodnějšího dodavatele, čímž získáváme velmi výhodné realizační podmínky.

Zajišťujeme tisk nejrůznějších informačních a propagačních materiálů, včetně vizitek, brožur, manuálů, letáků, billboardů, autoplachet a bannerů či roll up systémů.

Polepy automobilů

Realizujeme polepy soukromých i služebních vozidel.. Můžete si vybrat z celé škály materiálu a technologií polepů. 


Zpracujeme přehledný grafický návrh dle vašich požadavků.. Díky naší snaze o neustále snižovaní nákladů, můžeme vám nabídnou nejlepší ceny na trhu.