NAŠE SLUŽBY

GRAFICKÉ PRÁCE A DESIGN

     Naše grafické studio poskytuje odborné zpracování grafických návrhů, vizualizací a samotnou realizaci prezentačních materiálů.

     Vytváříme základní prvky pro jednotnou vizuální prezentaci osob či společností. Navrhujeme a vytváříme vizitky, inzerci, polepy automobilů, etikety a formuláře, billboardy, reklamní textil. 

     Nabízíme komplexní zpracování produktových katalogů a zajístíme Vám komplexní tiskovou produkci. 

     Pro menší firmy a živnostníky zajišťujeme nízkonákladovou tvorbu jednoduchých webových stránek.


REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

     Jsme specialisté na reklamní předměty pro všechny příležitosti. Kontaktujte nás a my Vám připravíme nabídku dle Vašich parametrů. 

     Dodáváme vše od rozdávacích firemních předmětů, přes managerské dárky, až po ekologické reklamní předměty  a reklamní předměty na zakázku (tailor made).


POLEPY VOZIDEL


     Realizujeme polepy soukromých i služebních vozidel. Připravíme Vám grafický návrh dle vašich požadavků a poté navrhneme vhodný polepový materiál s ohledem na trvanlivost a stálebarevnost.

     Zajišťujeme polep malých ploch, ale třeba i autobusů, nebo celých vozových parků.


TISKOVÁ PRODUKCE


     Zajišťujeme komplexní polygrafické služby - ofsetový, rotační tisk, sítotisk, flexotisk, hlubotisk. Zajistíme Vám tisk všech formátů a barevností.

     Zajišťujeme tisk nejrůznějších informačních a propagačních materiálů, včetně vizitek, brožur, manuálů, letáků, billboardů, autoplachet a bannerů či roll-up systémů.


LASER DO SKLA


     Pomocí speciálního laseru do skla jsme schopni do vybraného skleněného hranolu, nebo jiného typu skla z našeho katalogu vypálit z miniaturních bodů fotografie, 3D modely, nebo jakékoliv motivy jako loga, stroje, stavby, apod.

     Pokud si nejste jisti s řešením, rádi vám bezplatně zpracujeme grafický návrh, cenovou kalkulaci  a doporučíme vhodný typ skla.